У Франківську американські лікарі провели першу складну операцію з пересадки шкіри

 • Сьогодні, 2 червня, в Івано-Франківській ЦМКЛ відбулась прес-конференція американських лікарів, які прибули в сюди з благодійною місією.

  Кайл хірург -уролог, розповів про те, що має намір передати свій досвід та дечому навчитися і в наших спеціалістів.

  “Багато з нас познайомилися на інших місіях, спеціального добору лікарів не проводилось. Хто зміг, той і приїхав. Це програма приватних знайомств”, – розповів ініціатор програми Маркіян Кузич.

  Головний лікар ЦМКЛ Тарас Масляк розповів про те, що плануються й інші місії, оскільки очевидна потреба у спеціалістах такого класу.

  Зокрема, американські медики поскаржилися на те, що надіслати сюди необхідні інструменти є дуже великою проблемою, оскільки існує багато перепон з боку держави.

  Ця місія є цілком волонтерською. Всі лікарі приїхали за свій кошт.

  Один із франківських лікарів подякував іноземним колегам за можливість спостерігати за технікою виконання операції, оскільки вони підготували тих пацієнтів, яких лікують  самі.

  ” Ми не можемо дозволити собі дорогі інструменти, якими оперують американські спеціалісти, але я радий, що наші люди, попри це, успішно справляються із поставленими завданнями”, – додав він.

  Директор Департаменту охорони здоров’я Мирон Матейко, подякував американським колегам та запросив їх частіше відвідувати Івано-Франківськ.

  Нагадаємо, що американські лікарі передали Івано-Франківську медичне обладнання на півмільйона доларів.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!