У Франківську Чайковський хоче стягнути з Міхальця 128 тисяч моральної шкоди

 • Сьогодні, 8 серпня, Івано-Франківський міський суд продовжив розгляд справи начальника управління патрульної поліції міста Дмитра Міхальця.

  Суддя Олег Лазарів розпочав засідання з повідомлення про зміну секретаря, проти чого сторони не протестували. Далі перейшли до розгляду справи по суті.

  Прокурор Бурак зачитав обвинувальний акт, де навів факти справи.

  “…Міхалець знаходився у свому кабінеті. До нього зайшов Чайковський та висловив незадоволення адмінпротоколом. Після цього він кинув на стіл Міхальцю своє посвідчення учасника АТО. Міхалець вийшов за межі своїх повноважень, сказав атовцю вийти, а коли той не погодився, застосував фізичну силу, схопив Чайковського руками та стиснув його руку, заподіявши йому фізичний біль, після чого витягнув його з кабінету. Перевищення службових повноважень Міхальцем завдали шкоди честі та гідності Чайковського. Потерпілий отримав тілесні ушкодження – три синці, які експерт оцінив як легкі тілесні ушкодження…”, – йдеться у матеріалах справи.

  Адвокат потерпілого навів позовні вимоги. Серед них – стягнути з Міхальця майнову шкоду в розмірі 6060 грн – витрати на експертизи, також 128 тисяч моральної шкоди та 8 тисяч на відшкодування вартості послуг адвоката. Загальна сума позову – 142 тисячі гривень.

 • Сам Дмитро Міхалець заперечив свою вину. Після цього прокурор наголосив на необхідності допитати потерпілого та свідків.

  Суд відклали в звязку з необхідністю виклику свідків. Засідання відбудеться 10 жовтня о 14:00.

  Нагадаємо, Дмитра Міхальця звинувачують у завданні тілесних ушкоджень Івану Чайковському – учаснику АТО, якого поліцейський витягнув зі свого кабінету після скандалу через адмінпротокол, складений на атовця.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!