У Франківську через розкопку двом посадовцям зменшать премії

 • Двоє франківських посадовців отримають меншу премію через розкопку. Про це сьогодні, 25 серпня, повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  Відомо, що “Водоекотехпром” відкрив розкопку на вулиці Військових Ветеранів. Про це працівників “Муніципальної інспекції “Добродій” ніхто не повідомив, орден на розкопку підприємство відкрило пізніше. Через це на нього склали протокол.

  “Кімачук (генеральний директор “Водоекотепрому” Роман Кімачук – ред.), що сталось? УКБ (управління капітального будівництва – ред.), коли наш технагляд понесе вже якесь покарання? Коли когось звільнять показово? Ви міняєте мережі, а потім вони течуть. Хтось має нести за це відповідальність? Чого новий водопровід тече? Хтось галочку поставив, що він нормальний”, – сказав Марцінків.

  Керівник “Водоекотехпрому” пояснив, що насправді на Військових Ветеранів розкопали не через проблему в новому водопроводі. Причина в тому, що один будинок залишився не переключений після проведення ремонтних робіт.

  “Добре, аналогічне питання. Який мудрагель із технагляду підписав не переключені будинки. Когось треба покарати. Чого у нас все так безладно робиться, у німців вже б хтось штраф заплатив великий, а у Китаї б сидів”, – наголосив Марцінків.

  Мер запитав, що люди мають думати, чому розкопали нову дорогу. 

  “Давайте тако, по 20% знімемо премії в Кімачука та Галіпчака (начальник управління капітального будівництва). Ну а як вас карати? Відповідає за все керівник”, – зазначив міський голова.

  Читайте також: “Велике будівництво” на Прикарпатті не вкладається у графік через паводок і карантин

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!