“Мене звати…” : у Франківську діти показали виставу про життєві проблеми

 • Сьогодні, 21 січня, у Івано – Франківському драмтеатрі відбувся творчий показ учнів “Дитячої театральної майстерні”.

  Підлітки презентували постановку “Мене звати…” у жанрі документального театру. Учні майстерні адаптували документальні історії та сюжети з сучасної літератури, щоб розповісти про психологічні травми мовою театру.

  Викладачем і режисером став Олексій Лейбюк, а художнім керівником народний артист України Ростислав Держипільський.

  “Вистава про підлітків та про їх проблеми, які кожен тримає у собі. Наприклад про перше нещасливе кохання, або ж про проблеми з батьками. У постановці присутні монологи, чотири з яких діти написали самостійно. У виставі задіяні вісімнадцять акторів” – каже Олексій Лейбюк.

  Він розповідає, що з листопада почали думати і створювати монологи, а за місяць вдалося повністю створити документальну історію. Тривалість вистави – 1 година 10 хвилин.

  Тетяна Шавкова, акторка театру, яка допомагала у створені вистави, розповіла, що під час створення вистави проблем не виникало.

  “Діти працювали дуже насичено. Під час постановки кожна дитина підходить до мікрофону та розповідає про ті проблеми, які зараз її хвилюють. Розпочинають монолог із слів “Мене звати ..” звідки і з’явилася ідея назви вистави”, – каже Тетяна Шавкова.

  Читайте також: Як колись щедрували

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!