У Франківську дискутували щодо національно-патріотичного виховання молоді

 • Вчора, 4 лютого, у приміщенні обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулася конференція «Національно-патріотичне виховання молоді засобами пластової виховної методики: проблеми та перспективи розвитку».

  IMG_6840_(1)_(1)

  У заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, голова обласної ради Олександр Сич, міський голова Руслан Марцінків, начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА Володимир Федорак, директор департаменту освіти і науки ОДА Віктор Кімакович, начальник управління молоді і спорту ОДА Ростислав Микитюк, а також представники організації «Пласт» та гуманітарної сфери. Повідомляє Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

  IMG_6851

  Виступаючи перед присутніми, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк акцентував на доцільності існування організації та повідомив, що облдержадміністрація й надалі сприятиме розвитку «Пласту».

  «Завдяки зусиллям представників скаутської організації ми змогли відкрити обласний пластовий центр і вже з вересня минулого року розпочали його фінансувати. У бюджеті на 2016 рік заклали більше півмільйона гривень на його розвиток», – наголосив Ігор Пасічняк.

  IMG_6845_(1)

  Варто зазначити, що на теренах Івано-Франківщини пластовий центр діє з 2002 року. Член окружної пластової ради Івано-Франківської округи Ярема Зварчук розповів про роботу єдиного обласного дитячо-юнацького пластового центру, який функціонує як позашкільний заклад освіти.

  IMG_6825_(1)

  «Організація «Пласт» побудована на християнських засадах та спрямована на всебічне патріотичне виховання української молоді. Для покращення розвитку пластунів Івано-Франківщини потрібна допомога представників виконавчої влади і органів місцевого самоврядування», – озвучив голова окружної пластової ради Івано-Франківської округи Володимир Федорак.

  Нагадаємо, що франківським депутатам обласної ради пластуни передали Вифлеємський вогонь миру.

  IMG_6855

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!