У Франківську хочуть зробити муніципальне таксі на електрокарах

 • З наступного року франківська влада буде робити більше для того, щоб витіснити приватних перевізників з ринку. Про це, 12 грудня, на засіданні бюджетної комісії повідомила начальник фінансового управління Вікторія Сусаніна.

  Для цього міська рада взялася за розвиток КП «Електроавтотранс».  Так, у 2017 році з бюджету було надано дотацію у розмірі 22 млн грн на це підприємство. У наступному ж році планують виділити ще більше – 36 млн грн. Робиться це для того, щоб з часом підприємство змогло вийти на нормальний ринок перевезень.

  Депутат Володимир Кушнір поцікавився чи можна в бюджеті передбачити кошти, щоб зробити комунальну службу таксі. Мовляв, в Івано-Франківську є серйозна проблема з цим видом громадського транспорту.

  «Знаю, – погодилася з ним керівник фінуправління Вікторія Сусаніна, – в мене був випадок, що я не відпускала таксі дві години, платила йому за простій, бо знала, що потім не зловлю машину».

  «А ще іноді хочуть плюс 20 гривень до тарифу», – підтримав розмову депутат Руслан Терешко.

 • Врешті, депутати вирішили вивчити питання муніципального таксі. Наразі зупинилися на електромобілях.

  Варто нагадати, що ще рік тому франківці піднімали питання додо ситуації, яка наразі склалася у місті з послугами індивідуального перевезення пасажирів. Тоді люди пропонували створити комунальне таксі. Для цього подали петицію.

  Фото – Твоє Місто

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!