Щоб розвантажити напрямки та відкрити нові: КП “Електроавтотранс” отримає вісім вживаних автобусів

 • Додадуть автобуси на 40, 41, 45 маршрути.

  Закінчується літній період, а з 1 вересня відновиться навчальний процес, збільшиться пасажиропотік. У комунальному підприємстві “Електроавтотранс” готуються до цього.

  Про це розповів директор підприємства Віталій Голутяк під час брифінгу у міського голови:

  “З початком навчального року у школах та вищих навчальних закладах збільшиться кількість пасажирів комунального транспорту. Ми очікуємо отримати вісім вживаних автобусів. Це дасть змогу відкрити нові транспортні маршрути та додати транспортні засоби на найбільш завантажені напрямки. Додамо автобуси на 40, 41, 45 маршрути”.

  Він також пояснив, що придбані автобуси обладнані усім необхідним, зокрема місцями для осіб з інвалідністю та батьків з дитячими візочками. Окрім цього, в рамках придбання автобусів, підприємство отримає у комплекті 48 коліс, діагностичне обладнання тощо.

  Що стосується тролейбусного маршруту, то у місті збудована нова тролейбусна лінія з тяговою підстанцією, і зараз на цій лінії їздить тролейбусний маршрут №5.

  “Відповідно, комунальне підприємство “Електроавтотранс” з кінця серпня – початку вересня запустить тролейбусний маршрут №8. Він буде їхати з автостанції №4 (вулиця Юності) до автостанції №3 (мікрорайон БАМ)”, – оголосив директор.

 • До теми: У Франківську відомий письменник став “голосом” комунального транспорту

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!