У Франківську літнім студентам розповіли про здорове харчування

 • Сьогодні, 16 травня, в Івано-Франківську студенти Університету третього віку обговорили із дієтологом та косметологом Оленою Куравською здорове харчування та користь овочів і фруктів.

  Куравська розповіла, що за добу людина має з’їдати 300 грам овочів і 300 грам фруктів. Мовляв, вони дуже корисні, проте можуть стати шкідливими і навіть спричинити низку захворювань. Також, за словами пані Олени, завдяки овочам і фруктам можна коригувати ліпопротеїди високої щільності. А вони мають антиатерогенні властивості, тим самим суттєво знижують ризик серцево-судинних захворювань, атеросклерозу.

  Щоб підняти в організмі ці ліпопротеїди, необхідно:

  -знизити масу тіла;

  -збільшити фізичні навантаження;

  -збільшити рівень магнію в організмі;

  -зменшити вживання простих вуглеводів;

  -додати більше клітковини при харчуванні;

  – вживати омега-3 періодично

 •  «Чим більше ми споживаємо клітковини, тим краще для нас. Вона слугує щіткою нашого організму, що вимітає непотрібні речовини з організму. Я розумію, що овочі і фрукти зараз з нітратами, але якщо замочити їх на дві години у воді, то вони вийдуть», – наголошує дієтолог.

  Крім того, студенти цікавились, чи можна сідати на дієту і тиждень їсти лише гречку, пити кефір і багато води.

  «Є збалансовані і не збалансовані дієти. Я не раджу своїм пацієнтам не збалансовані дієти, бо це дуже шкідливо для людського організму», – відповіла Олена Куравська.

  Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

  Збираються літні люди щочетверга о 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!