У Франківську МФК “Прикарпаття” програв “Колосу” з рахунком 0 – 1

• Сьогодні, 10 серпня, в Івано-Франківську відбувся матч між МФК “Прикарпаття” та ФК “Колос” з Ковалівки.

У першому таймі на 16-й хвилині червону картку отримав гравець «Прикарпаття» Віктор Данищук, тож франківські футболісти залишились у меншості. Перший тайм закінчився без жодного забитого м‘яча.

Згодом, у другому таймі на 63-й хвилині по жовтій картці отримали гравці обидвох команд. На 85-й хвилині франківський гравець Василь Цюцюра отримав травму, проте згодом повернувся у гру.

На 90-й хвилині гравець “Колоса” Віталій Гавриш зі штрафного удару забив гол у ворота МФК “Прикарпаття”. Тож матч завершився з рахунком 0-1 на користь гостей.

Нагадаємо, попередню гру МФК «Прикарпаття» також програв – краматорському «Авангарду»