У Франківську на БАМі ремонтують два двори

У понад 40 дворах Івано-Франківська зараз  проводяться ремонтні роботи. Сьогодні міський голова Руслан Марцінків разом із депутатом міської ради Сергієм Абрам’яком перевірили як працюють дорожники на БАМі. Відвідали одразу дві адреси: Сухомлинського, 4, 6 та Довженка, 20-22.

Міський голова Руслан Марцінків наголошує, що мікрорайон змінюється на очах. Адже чимало тут вже зроблено. Окрім ремонтів дворів, тут заасфальтували вулицю Сухомлинського, утеплили дитячий садок №23 «Дударик» за програмою НЕФКО, запустили одразу чотири комунальні маршрути – і це далеко не увесь перелік робіт.

«Нам вдається оновлювати двори, встановлювати дитячі майданчики та облагороджувати відпочинкові зони. На вулиці Сухомлинського, 4-6 вирішили впорядкувати територію, адже нещодавно заасфальтували саму вулицю. Тож ці роботи стали продовженням оновлення. Що стосується Довженка, 20-22, то з проханням відремонтувати двір зверталися мешканці. Ця адреса справді потребувала змін. Тому продовжуємо працювати і тішуся, що список оновлених дворів поповниться ще й цими адресами”, – зізнається Марцінків.

Директор «Івано-Франківськавтодор» Станіслав Ростовцев розповідає, що за сприятливих умов завершать ремонти до початку осені.

«На Сухомлинського, 4, корпус 4, 3 та 6, корпус 2,1 уже провели демонтажні роботи старого асфальтового покриття. Проводимо підготовку до влаштування нової основи, вимощуємо бордюрний камінь. Після цього будемо облаштовувати проїзди з плитки, а також пішохідні доріжки. Загалом тут викладемо приблизно 2 тис квадратних метрів нового брукованого покриття», – пояснив Ростовцев.

У дворі ж на Довженка ремонт – на стадії завершення. Тут вже новенькі тротуари, проїзди. Залишилося завершити облаштування заїзду.

«Уже завершують докладати бруківку та облагороджують територію. Тут була дуже плачевна ситуація. Адже зовсім не було дороги, посеред двору – яма, що після дощів перетворювалася на басейн. Поки розробляли проєкт, доводилося неодноразово поточно ремонтувати та засипати ями. А зараз почали комплексний ремонт. І зовсім скоро подвір’я за цією адресою стане одним із кращих у мікрорайоні», – каже депутат міськради Сергій Абрам’як.

Він наголошує, що передують ремонтам завжди зустрічі з мешканцями. Адже лише спільно вони працюють над створенням проєкту реконструкції.

Нагадаємо, на Прикарпатті відремонтують ще 50 кілометрів доріг

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!