У Франківську на кільці Мазепи-Довженка встановлять направляючі острівці

 • В Івано-Франківську на кільці Мазепи-Довженка-Крихівецька-Набережна встановлять направляючі острівці безпеки.

  Про це повідомив Михайло Смушак, заступник міського голови Івано-Франківська.

  “Фото із численними ДТП на цій ділянці, зокрема з летальними наслідками, можна побачити в мережі Інтернет. Особливо небезпечним кільце було за наявності по його периметру бетонного відбійника. При зіткненні із ним, шансів вижити було вкрай мало. Відбійник ми свого часу переробили, чим врятували не одне життя. Але кількість аварій при цьому не зменшилась”, – каже Смушак.

  За його словами, причиною аварій є відсутність на цьому перехресті засобів заспокоєння та впорядкування дорожнього руху. Найдешевшими, найефективнішими та найдоцільнішими такими засобами в цьому місці є направляючі острівці безпеки. Їхнє завдання: по-перше – підвищити безпеку для усіх учасників дорожнього руху; по-друге, впорядкувати рух транспорту; по-третє – збільшити пропускну спроможність.

  “Ми створили новий проєкт організації дорожнього руху на перехресті вулиць Гетьмана Мазепи – Довженка – Крихівецька – набережна ім. В. Стефаника, який уже почали реалізовувати. Проєктом, зокрема, передбачено облаштування чотирьох направляючих острівців безпеки, асфальтування дорожнього покриття, нанесення пластиком дорожньої розмітки згідно з новою схемою”, – додає Смушак.

  Читайте також: У Калуші на двох перехрестях хочуть облаштувати кільця

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!