У Калуші скасують тендер на закупівлю декоративних ліхтарів

 • Планувалося, що у 2023 році комунальне підприємство Калуша придбає для міста декоративні ліхтарні стовпи вартістю 94 тис. гривень за штуку. Окрім ліхтарів, планувалося закупити 27 освітлювальних стовпчиків (вартістю 150 тис. гривень) та встановити їх на площі Героїв і вздовж відремонтованого тротуару на вул. Євшана, що у Калуші.

  Проте, за словами міського голови Андрія Найди, структурні підрозділи отримали вказівку переглянути видатки і деякі з них скасувати. Зокрема, буде відмінено тендер на закупівлю декоративних ліхтарів, пишуть “Вікна”.

  Міський голова зауважив, що допомога ЗСУ триває. Проте бюджет не дозволяє закуповувати зброю, танки, бронежилети, каски. Це дозволено Міністерству оборони.

  «Ми маємо право допомагати тим військовим частинам, які зареєстровані в нашій громаді. Що ми і робимо. Усі запити закриваємо. Наразі, із виділених міською радою коштів витрачено за запитами військвослужбовців 40%. Решта теж підуть на потреби ЗСУ. При необхідності кошти будуть виділені ще.

  Також допомога є і для родин загиблих військовослужбовців, пільги для різних категорій сімей», – пояснив очільник Калуської громади.

 • До теми: У Болехові майже 6 мільйонів гривень «дорожнього фонду» спрямували на ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!