У Франківську на комісію по незаконній забудові озера прийшло лише два депутати

 • Сьогодні, 23 січня, в Івано-Франківську відбулось засідання тимчасової контрольної комісії щодо незаконної забудови навколо міського озера.

  Депутати міської ради, серед яких були Андріан Волгін та Віталій Мерінов, запропонували міському голові Русланові Марцінківу внести на розгляд сесії проект мораторію на розміщення та проектування нових будівель на ділянці поблизу міського озера, а також – на реконструкцію чинних з розширенням.

  До теми: Івано-Франківська міська рада програла суд за 1.8 га землі біля озера

  “Я взяв цю ношу на себе, і протягом двох років завдяки громаді і депутатам комісія робила своє діло. Ми виїжджали на місце, робили пропозиції, які ігнорували. Звучали відповіді, що нічого не можна зробити. Але ми не здавалися”, – розповів Віталій Мерінов.

  Втім, кворуму на комісії зібрати не вийшло – прийшли лише Андріан Волгін та Віталій Мерінов, а ще четверо депутатів проігнорували засідання.

  “Я внесу цю пропозицію безпосередньо на сесії, оскільки кворуму немає і все, що ми зараз приймемо, не матиме законної сили”, – зазначив Мерінов.

  Андріан Волгін додав, що франківці втрачали озеро протягом останніх 15 років – адже території ставало все менше. Зараз, на його думку, варто рятувати вже Південний бульвар – адже будинки на озері вже ніхто не знесе.

  “Хто в цьому винен? Забудовники, влада? Так, але і ми теж – через свою пасивність та байдужість. Люди зараз висловлюють незадоволення, але при цьому мовчать. Тому озеро знищується. Про який мораторій ми можемо казати, якщо навіть учасники АТО хочуть там будувати. Мовляв, всім не вистачає квартир, треба землю. А тим забудовникам – їм байдуже на все, їм тільки “бабки” в голові”, – висловив емоції Андріан Волгін.

  Він також перерахував депутатів, які сьогодні не прийшли на комісію. Це Ігор Корсун, Андрій Строїч, Василь Ревчук та Володимир Балагура.

  Втім, на “камінь в город” обласної асоціації АТО відповів її учасник Ярослав Кочмарський, сказавши, що атовці мають намір спільно з активістами боротись проти забудови міського озера. Андріан Волгін подякував йому за позицію. Виявилось, що проект із забудови ділянки біля озера подала інша організація, назва якої дуже схожа на ОСУ АТО, – “Обласна спілка учасників та інвалідів АТО”.

  Читайте також: У Франківську скандальна забудова біля озера має призупинитись

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!