У Франківську незабаром тимчасово закриють оглядовий майданчик на Ратуші

 • Як повідомила у коментарі «Галицькому кореспонденту» директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк, за тиждень оглядовий майданчик на івано-франківській Ратуші буде закрито. Щоправда, тимчасово.

  «Оглядовий майданчик ще доробляється, відтак Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини займається даною реконструкцією. Тому, починаючи із 5 вересня, його тимчасово закриють для проведення певних робіт. Але, орієнтовно за два-три тижні він продовжить свою роботу», – зазначила Руслана Василюк.

  DSC_3197

  Водночас, вона повідомила, що, з часом, на майданчику плануються цікаві атракції.

  «Ймовірно, будемо проводити різні цікавинки, наприклад, освідчення в коханні або романтичні вечері. Але все це напряму пов’язано з часом роботи Краєзнавчого музею, оскільки він працює до 17:30. Тому ми працюємо над цим питанням, адже в людей є бажання побачити ще й вечірній Івано-Франківськ», – додає вона.

  DSC_3193

  Цікаво, що в рамках подальшої реконструкції, на оглядовому майданчику встановлять камери відеоспостереження. «Це об’єкт підвищеної небезпеки. Тому потрібно контролювати за всім, що там відбувається», – каже Руслана Василюк.

  DSC_3194

  “В принципі, зацікавленість людей є, так само як і зауваження. Зокрема, про те, що на оглядовий майданчик не пускають дітей до 7 років. Справді, хто був на місці, бачив, що там підйом і спуск – досить стрімкий та небезпечний. Ми собі плануємо одне, а на практиці – відбуваються дещо інші речі. Тому, з метою безпеки для діток, ввели таке обмеження. Я думаю, це питання ми також доопрацюємо, щоб батьки, під власну відповідальність, брали з собою діток. Адже інколи дійсно дорослі не мають, де залишити дітей. Але ми тільки розпочали роботу і треба було подивитися на практиці, як воно все працює”, – резюмувала директор КП “Центр розвитку міста та рекреації”.

  Нагадаємо, у Франківську на ремонт оглядового майданчика витратили майже мільйон гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!