У Франківську новий стадіон не збудували через “тітушок”, – Олександр Сич

 • Сьогодні, 20 вересня, в Івано-Франківську триває засідання 30-ї сесії обласної ради сьомого демократичного скликання.

  Серед питань порядку денного депутати розглянули інформацію прокуратури області за півроку діяльності. Замість звільненого прокурора Стратюка звітував його в.о. Володимир Торованин. Після звіту йому задав питання голова облради Олександр Сич.

  “Всі області довкола нас отримали кошти на побудову мультифункціональних спортивних майданчиків, а ми отримали дулю. Бо на землях стадіону, який мав бути на вулиці Шухевичів, якісь особи самовільно захопили ділянки. Кримінальна справа відкрита вже як півтора роки. Чи є якісь успіхи, чи робите ви щось?”, – запитав він прокурора.

  “Так, ми робимо, але, на жаль, не можемо впливати на експертів і не можемо прискорити експертизу. Там є проблеми – кажуть, недостатньо матеріалів”, – сказав Володимир Торованин.

  “Ясно, нічого не робиться. Місто не отримає нічого, стадіон не збудували – через роботу тітушок, які захищають чиїсь захланні інтереси”, – відповів на це Олександр Сич.

  Очевидно, голова облради мав на увазі конфлікт у кінці 2017-го року, коли депутат міської ради Віталій Мерінов зірвав сесію обласної ради.

  Читайте також: «Мерінов захотів переламати через коліно депутатів облради», – депутат обласної ради Адамович

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!