У Франківську облаштовують вулицю Коновальця

 • Кожен мікрорайон в Івано-Франківську зараз переживає втручання ремонтників та зазнає великих змін. Адже у понад 40 дворах міста активно проводяться ремонтні роботи.

  Однією з локацій є облаштування ділянки на вулиці Євгена Коновальця, 42, 44, 46  та території поруч із Музеєм Небесної Сотні. Там підрядна організація проводить роботи на замовлення Управління капітального будівництва, завершення яких планується впродовж місяця.

  Міський голова Руслан Марцінків разом із депутатом міської ради Олегом Капустяком здійснили традиційну перевірку стану ремонтних робіт на цій вулиці.

  «Щодо цієї міжбудинкової території давно звертались мешканці з проханням здійснити ремонт. І скаржились, що центру міста не пасує такий стан. Вже зараз локація має зовсім інших вигляд та значна частина робіт вже завершена і в найближчі місяці й тут буде повний і давноочікуваний порядок», – ділиться враженнями депутат Олег Капустяк.

  Заступник керівника підрядної організації ТОВ «Невікол» Юрій Петечел розповідає, що роботи з облаштування міжбудинкових проїздів тут розпочали ще минулого року. Тут передбачено облаштування тротуарів, проїжджої частини та паркувальних місць з еко-бруківки для автомобілів.

  «Ремонтні роботи завершаться впродовж цього місяця, але ще додатково тут планується висадка дерев, кущових дерев,  а також встановлення лавок та інших об’єктів благоустрою», – розповідає пан Юрій.

  На сьогодні вже зробили великий обсяг робіт, та облаштували більшу частину території і саме зараз триває облаштування парковки навпроти музею.

  «Ці роботи вже давно планували, та вони трохи затягнулись. Але зовсім скоро це буде ще один гарний та упорядкований двір. Крок за кроком робимо Франківськ кращим у всіх мікрорайонах та у всіх частинах міста», – розповідає міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Нагадаємо, у Франківську капітально ремонтують вулицю Озаркевича (фото)

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!