У Франківську оголосили збір коштів на апарат для виявлення вад слуху у дітей

 • Благодійний фонд «Інститут Добра» розпочав збір коштів на апарат отоакустичної емісії для Івано-Франківської міської дитячої лікарні.

  Такого апарату немає в жодному комунальному закладі міста. Він допомагає виявити проблеми слухового апарату на ранньому етапі розвитку дитини, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на сторінку фонду.

  «Ви знали, що вади слуху батьки та навіть інколи й самі медики зазвичай помічають, коли дитині виповнюється 2-2,5 роки? Це може призвести до того, що дитина або живе все життя зі слуховим апаратом, або взагалі не чує. Ми хочемо, щоб у маленьких пацієнтів був шанс чути цей світ і слухати його голосніше і чіткіше. Кожен з вас може стати частиною доброї історії. Це лише вартість чашки кави або чаю – і разом ми допоможемо дітям отримати шанс на комфортне і щасливе життя», – зазначають у благодійному фонді.

  Інформацію про всі грошові надходження будуть публікувати у соцмережах. А зібрані кошти публічно передадуть Івано-Франківській міській дитячій клінічній лікарні.

  Реквізити для переказу:

  БФ ІНСТИТУТ ДОБРА БО UA663366770000026008052568065

  Код ЄДРПОУ/ІПН 44248349

  Отримувач: БФ ІНСТИТУТ ДОБРА

  Призначення платежу: «Благодійність»

  ПРИВАТ БФ ІНСТИТУТ ДОБРА: 4246001002051484

  Читайте також: «Допоможіть моїй дитині дихати»: на Коломийщині мама просить врятувати шестирічну донечку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!