«Допоможіть моїй дитині дихати»: на Коломийщині мама просить врятувати шестирічну донечку

 • Маленькій коломиянці Євангеліні-Марії потрібна наша фінансова підтримка.

  6-річна дівчинка народилася з численними вадами. Від народження дихає за допомогою трахіостоми, повідомляє “НТК”.

  Позбутися спецпристрою та дихати самостійно коломиянці готові допомогти у Ізраїлі. Операція коштуватиме 100 000 доларів. Таких грошей у мами Євангеліни-Марії немає.

  Номер картки Притбанку5457 0822 2768 1561 (Галина Долішняк, мама Євангеліни-Марії)

  “Це в мене одна-єдина донечка, трохи пізня і тяжкохвора. На шиї стоїть трубка, через яку вона дихає. Не відходять мокроти. Для цього є сонатор, тому ми мусимо багато разів на день прибирати слиз, який дитина відкашкалює, щоб вона дихала. Інакше дитина просто задихається. Її душить, спазмує, легені самі не справляються “, – розповідає 45-річна мама Галина Долішняк.

  За її словами, дівчина через це також сильно прив’язана додому. Навіть на вулицю не може вийти гуляти, коли надворі нижче +10, бо холодне повітря зразу починає душити. Тому дитина по пів року не виходить з хати. 

  За дитиною пані Галина доглядає самостійно. Тато дівчинки помер 2 роки тому. Працювати немає змоги, тож живуть на соціальні виплати. 

  “100 тисяч доларів – це не підйомна сума для мене. Тому звертаюся до всіх небайдужих: допоможіть мені зібрати кошти, допоможіть моїй дитині дихати”, – просить зі сльозами на очах мам дівчинки.

 • Нагадаємо, Трьом дітям потрібна допомога у боротьбі з важкими хворобами

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!