У Франківську перекриють центральні вулиці – як працюватиме комунальний транспорт

14 березня в Івано-Франківську відбудеться Чемпіонат зі спортивної ходьби. У змаганні візьмуть участь найкращі атлети національних збірних команд України, Румунії, Греції, Болгарії, Сербії, Туреччини та інших країн Європи. Україну у турнірі представлятимуть 12 спортсменів, двоє з них – із Калуша: Ганна Шевчук (Суслик) та Юлія Луцька.

Із 5:00 години до 19:00 перекриють рух транспорту деякими центральними вулицями. Також буде призупинено рух тролейбусів під час проведення змагань та змінено маршрут комунальних автобусів відповідно до схеми об’їзду.

На Телеграм-каналі міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа оприлюднили розклад руху комунального транспорту:

Так, тролейбус маршруту №2 з Вокзалу розпочне курсувати о 17:40, відповідно до КПМ 18:10.

Маршрут №3 до 18:00 курсуватиме за схемою “Обласна лікарня – Вокзал”.

Маршрут №6 до 18:00 курсуватиме за схемою “Радіозавод – Вокзал”.

На маршруті №7 до 18:00 год будуть працювати два автобуси за схемою “Каскад – Європейська площа (по вул. Шухевичів – Бандери)”.

Автобусний маршрут №40 до 18:00 курсуватиме з “Каскаду” в об’їзд з Вокзалу по вул. Залізничній – Шухевичів – Бандери – Сахарова – Чорновола і далі по маршруту до АС3. Зворотньо по маршруту.

Автобусний маршрут №41 до 18:00 курсуватиме з “Каскаду” в об’їзд з Вокзалу по вул. Залізничній – Шухевичів – Бандери – Коновальця, зворотньо з вул. Коновальця на вул. Сахарова – Бандери – Шухевичів – Залізнична – Вокзал і далі по маршруту.

Автобусний маршрут №45 та 49 до 18:00 курсуватиме з АС-4 в об’їзд з Вокзалу по вул. Залізничній – Шухевичів – Бандери – Сахарова – Коновальця – Січових Стрільців (Пошта) і далі по маршруту.

Автобусний маршрут № 55 до 18:00 год в напрямку з АС2 в об’їзд з Вокзалу по вул. Залізничній – Шухевичів – Бандери – Сахарова-Коновальця – Січових Стрільців (Пошта) і далі по маршруту. Зворотньо по маршруту.

Автобусний маршрут №47 до 18 :00 курсуватиме в об’їзд по вул. Шухевичів – Бандери – Коновальця, у зворотньому напрямку з вулиці Коновальця – Сахарова – Бандери – Шухевичів – Залізнична – Вокзал.

Транспорт працюватиме за фактичним інтервалом без дотримання чинних графіків руху.

До теми: у Франківську зміняться тарифи на проїзд в комунальному транспорті

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!