У Франківську перше комунальне поле засіють кукурудзою

  • Сьогодні, 10 жовтня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзвітував перед громадою за рік своєї діяльності.

    Мер говорив про відкриття бульварів, новий міст на Пасічну, громадський транспорт і ремонти вулиць. Також він пообіцяв, що вулицю Коновальця будуть ремонтувати. Крім того, міський голова розповів про діяльність нового КП “Франківськ-Агро”.

    “У нас є нове підприємство “Франківськ-Агро”, як ви знаєте. І буквально протягом тижня ми засіємо наше перше комунальне поле. Для цього обрали кукурудзу. Я сам туди поїду, подивлюсь. Так що тепер маємо комунальне сільське господарство, будемо розвивати”, – сказав Руслан Марцінків.

    Він зазначив, що комунальне поле має площу в 300 гектарів. Воно – серед земель, які є поза межами населених пунктів Івано-Франківської ТГ і які передали підприємству.

  • Довідково: статутний капітал створеного у липні КП «Франківськ Агро» – один мільйон гривень. Керівником підприємства призначили Віталія Крушельницького, який до цього працював на посаді заступника директора департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!