Підсумки року: Руслан Марцінків відзвітував перед франківцями

 • Сьогодні, 10 жовтня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзвітував перед громадою за рік своєї діяльності.

  Послухати мера прийшло декілька сотень франківців. Через карантинні обмеження звіт відбувався не у драмтеатрі, а на відкритому повітрі – у міському парку, на сцені. Присутніх пригощали безкоштовною кавою. 

  “Ми цього року відкривали нові храми, і думаю, відкриємо ще один. У нас в місті є порозуміння між різними конфесіями, адже хто вірить в Бога, той вірить в Україну. Ми в нашому місті відстояли християнську етику, і я цим тішуся”, – розпочав міський голова з релігійних питань, вислухавши перед цим подяки від священників.

  За словами мера Франківська, серед здобутків цього року – завершення ремонту і благоустрою території біля міського озера. Все це тривало чотири роки, а загальний кошторис оцінюється в десятки мільйонів гривень.

  “Наступого року ми так само хочемо зробити і Німецьке озеро, будемо ставити парки і сквери як пріоритет. Ще один проєкт, який дався непросто – об’єднання Північного та Південного бульварів. Роботи ще тривають, але рух є. Щоб ви розуміли, довелося знести 18 будівель задля прокладання нової дороги. Ми уникли соціального вибуху, зі всіма домовилися, зберегли людям робочі місця тощо”, – додав Руслан Марцінків.

  Також мер Франківська запевнив, що другий міст на Пасічну все ж таки добудують, а дороги і двори продовжать ремонтувати. Зокрема, Руслан Марцінків анонсував майбутній ремонт вулиці Коновальця за президентською програмою “Велике будівництво”.

  “Станом на сьогодні вулицями Івано-Франківська їздять 120 одиниць комунального громадського транспорту. Ми замінили ними легендарні “жовті бусики”, і це дуже позитивно. Практично весь наш транспорт облаштований для людей з інвалідністю, для матерів із візочками – а це дуже потрібно сьогодні. Половина транспорту обладнана кондиціонерами”, – зазначив очільник Івано-Франківська.

  Читайте також: Марцінків доручив створити нову медаль “Гордість Франківської громади”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!