У Франківську під час виборів буде 111 виборчих дільниць

Сьогодні, 26 лютого, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа. Під час неї начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Христина Дзюбак розповіла про підготовку до проведення голосування на виборах Президента України.

Вона розповіла, що 188402 виборців, з них понад 183000 мають виборчу адресу. Також жінка наголосила, що існує особистий кабінет виборця і франківці перевіряють себе там. Проте є ситуації, коли люди не можуть знайти себе. Пані Христина наголосила, що потрібно краще перевірити інформацію, яку вони вказують. До 25 березня люди, які є внутрішньо переміщеними (прим. ред. – переселенці, студенти тощо, можуть подати заяву для того, щоб мати змогу проголосувати в Івано-Франківську.

Міський голова Руслан Марцінків зазначив, що людям, які приїжджають в Івано-Франківськ, максимально треба пояснити, як проголосувати в місті і куди для цього треба звертатись.

«Бо більшість цих людей не проголосують», – зазначив мер.

Окрім того, заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис пояснив, що у місті є 91 рекламний щит та тумби та ще 26 в приміських селах для агітації. Також є 155 рекламних тристоронніх щитів на опорах тролейбусних ліній.

Посадовець наголосив, що на території міста є 111 постійних та спеціальних виборчих дільниць, зокрема цьогоріч створили ще три нові (у ЗШ№24, ВПТУ№13 та в Крихівцях) дільниці через те, що кількість виборців зросла.

Також три дільниці змінять свою адресу: з спритзаводу «Княгинин» до Музичної школи №3, з Народного дому у Міський центр дитячої та юнацької творчості та з вулиці Новгородська, 15 у ЗШ№4. Тому міський голова Руслан Марцінків зазначив, що варто проінформувати людей про це, адже люди можуть плутатись.

Нагадаємо, В Івано-Франківську розповіли про порушення під час виборчої кампанії

Уляна САВКА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!