У Франківську презентували допрем’єрний показ фільму “Номери” за п’єсою Сенцова

 • Стрічка – копродукція України, Польщі, Чехії та Франції.

  В основі сценарію – п’єса “Номери”, яку написав Олег Сенцов ще до ув’язнення у 2011-му році, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  Художній фільм, режисерами якого є Ахтем Сеітаблаєв та Олег Сенцов, розповідає про суспільство, яке живе за книгою Правил і підпорядковується верховному правителю – Нулю.

  Виконавець ролі дорослого Одинадцятого актор Максим Девізоров приїхав в Івано-Франківськ на допрем’єрний показ стрічки “Номери”.

  “Для мене роль є дещо символічною, оскільки я зіграв Одинадцятого. Він про себе каже: “Я – не Одинадцятий, я двічі Перший”. Тобто, до його появи усім заправляв Перший Номер, у якого є книжка правил, які невідомо хто написав, невідомо коли, але все суспільство повинно ними керуватися, – розповідає про сюжетну лінію стрічки Максим Девізоров. – І у якийсь момент у них виникає питання: “А навіщо ми виконуємо ці ритуали, навіщо ми поклоняємося Нулю. І коли виникають такі запитання, герої починають знаходити відповіді всередині самих себе. Мій герой приходить в ролі месії. Він каже: “Ці правила забудьте, все буде по-новому. Я Одинадцятий – син Божий, зараз навчу, як жити. Чи це в нього вийде, дізнаємося наприкінці стрічки”.

  Актор каже, що цей фільм – про надію, про свободу, про людину, яка вірить у те, що зміни на краще можливі. А також вважає, що потрібно підтримувати українське кіно і цікавитися ним.

 • Фільм “Номери” знімали у павільйоні впродовж п’яти днів. Декорації для перших чотирьох актів були збудовані наперед. Згодом за два дні їх знищили і збудували нові, розповів Максим Девізоров.

  Нагадаємо, що прем’єра фільму “Україна. Майдан. Перезавантаження” зібрала аншлаг.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!