У Франківську презентували фільм про кіборгів ДАПу “Трохи нижче неба” (ФОТО)

 • Сьогодні, 17 травня, в Івано-Франківську презентували фільм “Трохи нижче неба”.

  Це історія про чотирьох “кіборгів”, військових 80-ї бригади Збройних Сил України, які загинули під час боїв за Донецький аеропорт.

  Стрічку презентували автор і продюсер фільму Михайло Ухман та режисер Руслан Горовий.

  “Це – не екшн, який можна дивитися під попкорн. Це стрічка про молодих людей, які йдуть на війну, не дуже спершу і знаючи, що то таке війна. Це фільм про їхні душевні переживання, про їхній героїзм і відвагу. Адже ті кілька кілометрів фронту – це окрема країна зі своїми суворими законами. Матеріал для цього фільму ми збирали два роки, спілкувалися з хлопцями”, – каже Михайло Ухман про свій фільм.

  Лейтенант Роман Якимів з 24-ї бригади розповідає: для нього війна почалася ще на Майдані, потім був добровольцем, а згодом підписав контракт із ЗСУ.

  “Цю стрічку зняв мій бойовий товариш і побратим. Фільм бере за душу, він тяжкий. У ньому – невигадані, реальні історії з лінії розмежування. Кожен метр тієї землі залитий кров’ю та потом, і там про кожен метр можна знімати фільми”, – додає Роман Якимів.

 • Також в Івано-Франківському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Франка, де проводили презентацію, організували тематичні виставки – книг, картин, фотографій та “сувенірів” із зони АТО.

  До теми:  Актори франківського театру знялися у фільмі “Довбуш” (відео)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!