Актори франківського театру знялися у фільмі “Довбуш” (відео)

 • “Довбуш” — пригодницько-історичний екшн, що знімається компанією Pronto Film за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  У сюжеті фільму показано Карпати. Початок 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками.

  У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря.

  Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

  Знімальний процес історичної стрічки “Довбуш” мав закінчитись минулого року, але через пандемію коронавірусу його довелось відкласти у часі. Вихід фільму на широкі кінотеатральні екрани країни заплановано на осінь цього року. Точну дату прем’єри обіцяють оголосити вже незабаром.

 • Читайте також: Вийшов документальний фільм про українське вуличне мистецтво

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!