Оформлення паспортів та реєстрація авто: у Франківську розповіли про роботу ЦНАПу в 2019 році

Сьогодні, 6 лютого, в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету відзвітували про роботу в 2019 році Центру надання адміністративних послуг.

Станом на 30 грудня ЦНАП надавав 283 адміністративні та дозвільно-погоджувальні послуги. Загалом він надав за минулий рік 102 181, було ще 43 253 консультацій.

За цей час ЦНАП прийняв 11 330 вхідних пакетів документів  для оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон та 2 477 пакетів документів для оформлення паспортів громадянина України у формі ID-картки.

У вересні 2019 року Центр надання адміністративних послуг розпочав прийом документів на оформлення свідоцтва про народження дитини. За цей період видано 69 свідоцтв про народження.

8 жовтня минулого року в ЦНАПі урочисто відкрили сектор з оформлення посвідчень водія та реєстрації транспортних засобів. Цими послугами вже скористались 203 водія.

За рік ЦНАП надав 5 168 онлайн послуг. Також начальник управління адміністративних послуг Богдан Питель розповів, що вони прийняли 2984 містян щодо оформлення «Транспортної картки». Міський голова Івано-Франківська наголосив, що вони готуються вже запускати електронний квиток. З 1 березня до 1 квітня буде перехідний період, а потім, хто не матиме карточки – не зможе безкоштовно їздити.

Більше про роботу ЦНАПу можна прочитати за посиланням

До теми: на Косівщині відкрили сучасний ЦНАП

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!