У Франківську розповіли, що може стати підставою для відмови у субсидії

 • Сьогодні, 30 листопада, в Івано-Франківську відбулась щотижнева онлайн-нарада в обласній державній адміністрації.

  Керівник департаменту соціального захисту ОДА Володимир Корженьовський розповів про ситуацію у сфері надання субсидій та про інновації, які вніс у цю сферу карантин.

  “Станом на листопад 97.9 тисяч домогосподарств Івано-Франківщини отримують субсидії. Здебільшого це готівкова форма, але 4% отримують її у безготівковій формі. З 1 травня до нас звернулося понад 7 тисяч господарств за субсидією – і 6900 з них вдалося її отримати, а ще 200 субсидіантам ми відмовили”, – сказав Володимир Корженьовський.

  За його словами, бюджетних призначень наразі вистачає, і виплачуються всі субсидії вчасно.

  “Але якщо у вас є комунальна чи інша заборгованість у розмірі понад 340 гривень – вам можуть відмовити у наданні субсидії. Це слід розуміти. Втім, у такому разі комісія може виїхати на місце. І якщо вона побачить справді скрутну ситуацію – субсидію можуть і надати, ми враховуємо всі обставини, – додав Корженьовський.

  Також, за словами посадовця, наразі заборонили припиняти надання і нарахування субсидій – окрім очевидних випадків на кшталт переїзду чи смерті субсидіанта.

  Т.в.о голови ОДА Василь Івасик попросив підходити до ситуації в кожній родині із розумінням, адже зараз – скрутні економічні часи, і це потрібно враховувати.

  Читайте також: На Прикарпатті за рік обіцяють відремонтувати всі дороги державного значення

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!