У Франківську спільнота “Вільне озеро” оприлюднила свою позицію щодо будівництва “Вамбуду”

 • Громадський активіст Тарас Случик опублікував на своїй сторінці у “Фейсбуці” офіційну пропозицію від спільноти Вільне Озеро на завтра та післязавтра щодо незаконної забудови біля озера “Вамбуду”:

  І. Постійній депутатській комісії з питань містобудування та земельних відносин НЕ БРАТИ ГРІХ НА ДУШУ В СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ:

  1. НЕ підтримувати та НЕ розглядати на засіданні лукаву пропозицію-шантаж від депутата міської ради, директора ПП “ВАМбуд” Миколи Ковальчука про розділення земельної ділянки, на якій відбувається незаконна забудова багатоквартирних будинків;

  2. РЕКОМЕНДУВАТИ сесії ради створити тимчасову контрольну комісію ради із залученням громадськості для підготовки справжнього компромісного рішення:

  ІІ. Міському голові та депутатам міської ради на сесії ради:

  1. Не вносити питання на розгляд сесії міської ради;

  2. УТВОРИТИ тимчасову контрольну комісію ради із залученням громадськості для підготовки справді компромісного рішення та детально розібратися в ситуації.

  Нагадаємо, що свій варіант компромісної пропозиції від “Вільного озера” можна прочитати в колонці Тараса Случика: публічне вибачення, парк на 1,3-1,5 га. та лише одна дев’ятиповерхівка.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!