У Франківську створять карту орендованого комунального майна

 •  Таке протокольне доручення дав міський Руслан Марцінків.

  Сьогодні, 27 вересня, під час оперативної наради заступник начальника управління комунального майна – начальник відділу обліку та приватизації Департаменту комунальних ресурсів Віктор Габчак доповів про стан надходжень коштів від оренди та приватизації комунального майна міста Івано-Франківська.

  За його словами, за 8 місяців від оренди комунального майна місто отримало 8 млн. Ще 1 млн надійшов від приватизації. Станом на 1 вересня укладено 425 договорів оренди і 35 договорів безоплатного користування

  «Загальний розмір місячної оренди – близько 1 мільйона при запланованих 900 тисячах. Продані у серпні нежитлові приміщення шостого поверху будинку на вул. Січових Стірльців, 56. При початковій ціні 871 тис. об’єкт був проданий за 1 млн 400 тисяч, – розповів він. – Також в програмі приватизації зараз є 9 об’єктів. 6 об’єктів шляхом викупу і 3 з аукціону».

  Однак міський голова Руслан Марцінків поцікавився, коли буде створена карта орендованого комунального майна, так як це є в інших містах.

 • «Треба, щоб все було відкрито, щоб можна було показати, що є такі орендарі. А є й такі, які орендують безкоштовно», – сказав він. Відтак він дав протокольне доручення підготувати таку карту. Проте Віктор Габчак відповів, що управління вже працює над нею.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську запрацює комісія з контролю за майном громади міста.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!