У Франківську священик розповів літнім студентам про тайну Великодня

 • Сьогодні, 11 квітня, до студентів Університету третього віку завітав отець Роман Терлецький. Студентам він розповів про історію Великодня, традиції та важливість цього свята для християнства.

  Великдень – релігійне свято, що символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід.

  Отець розповів студентам, що це свято почали відзначати ще раніше, ніж Різдво Христове і воно має велике значення для християнства. Колись, до прикладу, хрестили людей здебільшого на великі релігійні свята.

  Хрещення – одне з семи великих таїнств християнства. Після воскресіння Ісуса Христа було мало людей, які приймали християнську віру. Загалом хрестилися тільки дорослі. Здебільшого цей обряд проводили таємно і на великі церковні свята.

  “Зараз дітей хрестять хоч кожного дня, не чекаючи Великодня. Але колись це був обряд, який проводили виключно на свята”, – пояснює священик.

  Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

  Збираються літні люди щочетверга о 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!