У Франківську священик розповів літнім студентам про тайну Великодня

Сьогодні, 11 квітня, до студентів Університету третього віку завітав отець Роман Терлецький. Студентам він розповів про історію Великодня, традиції та важливість цього свята для християнства.

Великдень – релігійне свято, що символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід.

Отець розповів студентам, що це свято почали відзначати ще раніше, ніж Різдво Христове і воно має велике значення для християнства. Колись, до прикладу, хрестили людей здебільшого на великі релігійні свята.

Хрещення – одне з семи великих таїнств християнства. Після воскресіння Ісуса Христа було мало людей, які приймали християнську віру. Загалом хрестилися тільки дорослі. Здебільшого цей обряд проводили таємно і на великі церковні свята.

“Зараз дітей хрестять хоч кожного дня, не чекаючи Великодня. Але колись це був обряд, який проводили виключно на свята”, – пояснює священик.

Нагадаємо, безкоштовний Університет третього віку для літніх іванофранківців ініціював «Галицький кореспондент», запланувавши для юних душею студентів сім актуальних факультетів: правової грамотності, здоров’я, психології, культурно-дозвільної діяльності та рукоділля, краєзнавства, літератури та катехитичних знань.

Збираються літні люди щочетверга о 15:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Пилипа Орлика, 4

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!