У Франківську відбувся концерт до дня народження Кобзаря

Сьогодні, 7 березня, в Івано-Франківську, напередодні відзначення 205-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбувся святковий концерт.

Послухати вокальні та інструментальні колективи Прикарпаття в обласну філармонію імені Іри Маланюк прийшли  заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, – повідомляє Івано-Франківська обласна державна адміністрація.

Цитуючи віршовані рядки видатного українського поета, Віталій Федорів згадав і про героїв Небесної сотні, які полягли у боротьбі за правду і справедливість:

«”Борітеся – поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!” – саме ці, безсмертні слова Кобзаревого «Кавказу», у колективній свідомості українців асоціативно пов’язуються не лише з іменем його автора, але і з першим Героєм Небесної сотні Сергієм Нігояном, який натхненно читав їх за кілька днів до відходу у вічність», – зазначив посадовець.

Опісля Віталій Федорів коротко описав всю історію сьогодення, переплітаючи її цитатами відомих та маловідомих віршів Тараса Шевченка.

Щодо творів, які вже встигли стати так званими національними візитівками, то їх глядачі слухали стоячи, що свідчить про найбільшу шану та повагу до славнозвісного Кобзаря.

Нагадаємо: У Франківську розповіли, як святкуватимуть день народження Кобзаря

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!