У Франківську вкотре перенесли суд у справі Жовніра, спійманого на хабарі

 Івано-Франківському міському суді відбулось чергове засідання у справі начальника відділення Фонду державного майна Зіновія Жовніра, якого затримали на отриманні хабара.

Нагадаємо, прикарпатський високопосадовець вимагав 150 тисяч доларів у київського підприємця за зменшення вартості об’єкта нерухомості, виставленого на торги, та допуск до участі у них. Правоохоронці затримали хабарника під час одержання частини неправомірної вигоди у 20 тисяч доларів. У скоєному Зіновій Жовнір щиро розкаюється.

Слухання сьогодні, 20 лютого, вкотре відклали, адже, як стало відомо Жовнір перебуває на стаціонарному лікуванні. Відповідно до норм чинного законодавства без обвинуваченого судове слухання неможливе. Через стенокардію підсудний лікуватиметься ще протягом 10 днів. Відтак, наступне судове засідання відбудеться 9 березня о 9.00.

Нагадаємо, 25 листопада, до суду прибув представник прокурора, який пояснив, що начальнику Фонду держмайна Зіновію Жовніру ввечері змінили кваліфікацію злочину зі статті  368 (вимагання неправомірної вигоди (хабаря) на 369-2 (зловживання впливом). Санкція цієї статті передбачає набагато м’якше покарання. Досудове розслідування у кримінальному провадженні вже завершено, а обвинувальний акт з цією кваліфікацією направлено до суду на розгляд.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!