У Франківську вийде друком збірка питань про Стуса

 • Сьогодні, 4 вересня, в Івано-Франківську повідомили про вихід збірки тестових запитань про життя і творчість Василя Стуса.

  Всього книга вмістить 2100 питань. Ті, хто подали найбільшу кількість запитань, отримала цінні подарунки – ноутбук, планшетні комп’ютери. Серед них найбільш допитливою виявилась Ольга Деркачова – доктор філологічних наук, професор ПНУ.

   Питання стосуватимуться і шкільної програми, і тих фактів, про які в школі не розповідають, будуть також питання англійською та німецькою, зазначили в регіональному Центрі оцінювання якості освіти.

  “Якщо з Франком ми собі дозволяли жартувати, то жартівливі питання про Стуса я особисто собі дозволити не могла. Ці питання десь будуть болючі, але нам треба навчитися дивитися правді у вічі”, – розповідає Ольга Деркачова.

  Друком книга вийде вже до 1 грудня і стане своєрідними продовженням серії тестових запитань. Одразу привідкрили таємницю наступного видання: книгу, ймовірно, присвятять життю і творчості Марка Вовчка та Ольги Кобилянської.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську презентували цікаву книгу про Франка 

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!