Станом на 1 вересня дитсадки відвідують 3868 дітей, батьки яких працюють або зараз на службі в ЗСУ та мають відповідні документи. А також 94 дитини з сімей ВПО. На сьогодні продовжуються роботи з облаштування і створення укриттів у Ліцеї №19, Узинській та Вовчинецькій гімназіях, садочках №14, №17, №21, №31.
До 1 жовтня всі заклади мають бути відкриті. За словами мера, чи пускати дітей в школу, нехай вирішують батьки. Хай школярі навчаються десь онлайн, десь мішано, а десь йдуть за парти.
“Також треба попрацювати з керівниками закладів, щоб організували цю роботу. Бо одні дуже добре підготувались, а інші не дуже. Де ще дооблаштовуються укриття, роботи треба пришвидшити.
А на минулій оперативці наголошував на важливості військово-патріотичного виховання для підростаючого покоління. Це завдання №1. Тож зараз активно проводяться уроки Захисту України в 10-11 класах. Для середньої освіти будуть діяти гуртки військово-патріотичного спрямування”, – підкреслює мер.
Про хибні уявлення, що Донеччина — суцільне поле бою та випалена земля Журналістів вчать подавати новини гарячими. Втім, життєвий досвід вже навчив мене, що інколи варто дати емоціям охолонути. Видихнути, підібрати правильні слова. Прийдешній рік для Донецької області ознаменувався змінами на фронті, його зсувом вглиб області, а тилові міста, де донедавна панувала умовна тиша, піддались
Пам’ятаєте, як буквально кілька тижнів тому нашу спільноту тіпало від гніву та обурення після почутого від Папи Римського про український білий прапор? Ми одразу зробили тисячу та один мем, розродилися обурливо гнівними поетичними та прозовими опусами-дописами у соцмережах. І готові були ледь не на Святому Письмі присягати, що ми будемо битися за Україну, за
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного
Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює