Очне, двозмінне, заочне: як вчитимуться франківські школярі з 1 вересня

 • З 1 вересня запрацює більшість шкіл. Про це розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків у Віснику міського голови, повідомляє «Галицький кореспондент».

  Заклади вчитимуть дітей у змішаному режимі. Йдеться про поєднання очного, заочного і двозмінного навчання. Це пов’язано із наявністю кількості місць у наших школах і бажанням батьків.

  «Відразу хочу сказати, хто захоче очно навчатися, то зможе очно, а хто захоче онлайн, то буде мати можливість онлайн. Тобто ми максимально забезпечимо освітній процес. Дай Боже, щоб був спокій і дали нам можливість повноцінно працювати», – каже Марцінків.

  Очільник міста додає, що є проблеми тільки з трьома закладами освіти. Щоб їх відкрити, слід будувати повноцінні укриття. З цим є питання, бо ж йдеться не тільки про яму та накриття, а й певну інфраструктуру – вода, каналізація, електрика.

  Відтак влада міста спілкувалася із батьками і пояснила, що частина дітей зможе ходити у сусідні школи, а інша частина – перейти онлайн. Залежить від бажання батьків.

  Те саме з дитсадками. Працюють тільки ті заклади, де є укриття. А це означає, що 12 дитсадків не працюватимуть.

 • «Прохання віднестися з розумінням. В садок братимуть тільки тих дітей, батьки яких працевлаштовані, щоб забезпечити безперебійну працю», – додав Марцінків.

  Як повідомляв” Галицький кореспондент”, у школах України почнуть роботу спеціалісти з безпеки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!