У Франківську замість спорткомплексу зводять багатоповерхівку, експертиза не знайшла порушень

Сьогодні, 2 березня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція активістів громадської ініціативи “Вільне озеро”, на яку запросили поліцію, прокуратуру та управління архбудконтролю міської ради.

Метою зустрічі було отримання детальної інформації з  наболілих питань стосовно незаконних забудов, які минулого разу залишились без відповідей.

За словами активістів, будівництво триває на вулицях Мазепи, Саєвича, Ленкавського, на Південному Бульварі та на провулку Матросової. Так, на Саєвича, 5 ПП “Меридіан” веде забудову попри пряму заборону Київського департаменту будівництва та архітектури продовжувати будь-які роботи.

“По Ленкавського проведені слідчі дії, ми отримали висновок експертизи. Кримінальне провадження там було зареєстровано за статтею “Самовільне будівництво”. Втім, захоплення ділянки немає, оскільки є договір оренди з міськрадою. Хоча згідно документації, там повинен був бути готель для спортсменів і спорткомплекс, а не багатоповерхова забудова. Проте експертиза встановила, що забудівник не допустив порушень проектної документації і ДБНів. Рішення по цьому провадженню нами ще не прийнято, але є висновок Львівського НДІ”, – розповів Володимир Хамець, т.в.о. заступника начальника Івано-Франківської місцевої прокуратури.

Читайте також: У справі франківського атовця Замкового проводяться слідчі дії

DSC_8100

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!