У Галичі перевіряють дотримання карантину

 • Мобільна група у складі представників Галицького управління Держпродслужби, Національної поліції та міської ради здійснила рейд щодо дотримання карантинних обмежень об’єктами господарювання та жителями м. Галича.

  Зважали на наявність масок у персоналу та клієнтів, дотримання соціальної дистанції, використання дезінфікуючих засобів та прибирання в приміщеннях, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міську раду.

  Під час рейду встановили, що у більшості закладів правила роботи в умовах карантину виконуються. Подекуди існує проблема з дотриманням соціальної дистанції у черзі, а також наявністю у покупців і навіть у деяких продавців захисних масок.

  Під час спілкування з власниками торгових точок  та відвідувачами представники мобільної групи надавали роз’яснення щодо профілактики поширення коронавірусу, наголошували на необхідності дотримання санітарно-гігієнічних норм.

  «Сьогодні лише роз’яснювали та нагадували, що небезпека не минула і потрібно чітко дотримуватись правил карантину. Надалі, а такі рейди будуть проводитися регулярно, при виявленні порушень будемо складати протоколи та притягати до адміністративної відповідальності»,- наголосив  начальник Галицького управління Держпродслужби Михайло Гриник.

 • Читайте також:  97% прикарпатців, які захворіли на COVID-19, є невакцинованими

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!