У Горганах ведмеді не сплять. Селян просять бути обережними

 • На території природного заповідника «Горгани» мисливознавці помітили сліди бурого ведмедя. Через це мешканців прилеглих сіл просять бути обережними.

  «Увага, друзі! На території нашого заповідника зафіксовані сліди бурого ведмедя! Це захоплююча новина, яка свідчить про різноманіття нашої дикої природи та наявність цих прекрасних створінь в нашому регіоні. Прохання до всіх мешканців прилеглих до заповідника сіл бути обережними та уважними при перебуванні на відкритих просторах, особливо у лісових масивах», – повідомляють у заповіднику.

  Природний заповідник «Ґорґани» розташований на висоті від 700 до 1755 метрів над рівнем моря, в районі Довбушанських Ґорґан – найбільш недоступної високогірної кам’янистої частини Українських Карпат.

  Нагадаємо, ведмеді в лісі доволі обережні, намагаються уникати зустрічей з людьми. Тому на людей нападають вкрай рідко, лише якщо їх спровокувати.

  Варто особливо уникати самок з ведмежатами, адже вони ревно охороняють своїх малят.

  Небезпечною може бути хвора чи поранена тварина. Щоб не застати ведмедя зненацька, не злякати і не спровокувати напад, варто створювати у лісі помірний шум.

 • До теми: Величезний, мов танк: у горах неподалік Осмолоди туристка зустріла ведмедя

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!