У Солотвинській громаді ведмідь напав на коня

 • Ветеринарам вдалося врятувати тварину.

  В урочищі Плоска Солотвинської територіальної громади червонокнижний великий хижак – бурий ведмідь – вийшов з лісу і напав на коня, завдавши йому глибоких ран. Власниця постраждалої тварини підтвердила випадок і повідомила, що ветеринарам вдалось врятувати коня.

  Про це пишуть на сторінці Українського товариства мисливців та рибалок.

  “Найімовірніше за все, це був ведмідь-шатун, якому або не вистачає вітамінів в організмі, або, що більш ймовірно, він був поранений браконьєрами. У такому стані тварина стає розлючена і втрачає контроль, – розповідає фахівець з великих хижаків, голова Івано-Франківської облорганізації УТМР Михайло Лущак.

  За його словами, в нашій області це непоодинокі випадки, не кажучи вже про всі Карпати.

  У попередні роки були напади ведмедів і на людей: в Рожнятівському районі на жінку напав поранений ведмідь, в Косівському районі стався напав на чоловіка, в Надвірнянському – при зустрічі з цим хижаком людина загинула. А напади ведмедя на свійських тварин навіть ніхто не рахує.

 • “Раніше облік вівся, за загибель свійських тварин від ведмедя були компенсації, нині це все скасовано, тож застерігаємо всіх, хто живе на околицях лісів чи подорожує Карпатами пам’ятати, що тут мешкає найбільший хижак Європи – бурий ведмідь, і зустріч з ним може бути дуже небезпечною”, – наголошує Лущак.

  До теми: Біля Осмолоди перекинувся квадроцикл: травмувався чоловік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!