У Івано-Франківську створено цілодобовий пункт обігріву

У зв’язку з різким пониженням температури повітря, в Івано-Франківську, на базі будинку нічного перебування, відкрито цілодобовий пункт обігріву, куди можна прийти погрітися та отримати гарячий чай.

Нагадаємо, що Будинок нічного перебування працює в Івано-Франківську з 2007 року. За цей час сюди звернулося тисячі осіб. Тут відновлюють документи, надають медичне обстеження та допомагають із працевлаштуванням.

Згідно з правилами, бездомні громадяни приймаються з 18 до 22 години та перебувають до 8 години ранку наступного дня. Та через сильні морози 27 січня департамент соціальної політики виконкому видав наказ про цілодобове функціонування будинку нічного перебування, щоб не допустити переохолодження та обмороження бездомних осіб.

Щоб потрапити у будинок нічного перебування, необхідно пройти своєрідний «фейс-контроль». Не пускають у нічліжник відвідувачів у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, а також клієнтів з ознаками гострого захворювання. Для реєстрації у закладі люди пишуть заяви.

DSC_1367

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!