У Калуші оголосили повторний тендер на реставрацію концертного залу

Днями управління культури Калуша оголосило повторний тендер на реставрацію концертного залу, заявлена вартість робіт незмінна — 6 млн 783 тис. гривень.

Нагадаємо, тендер на виконання будівельних робіт з реставрації концертного залу на суму 6 млн 783 тис. гривень управління культури вже оголошувало в листопаді минулого року. Торги відбулися на початку грудня. У них взяли участь чотири суб’єкти господарювання, а найменшу ціну запропонувало ПП “Еліт Україна” — 6 млн 349 тис. гривень.

Тоді у проєкті договору, зазначалося, що фінансування робіт здійснюється за рахунок грантових коштів проєкту «КУЛЬТУРА У ВІДДЗЕРКАЛЕННІ» – Реставрація Будинку Культури в м. Сеїні (Румунія) та Концертного Залу в м. Калуш (Україна) у Мультикультурні Центри». Гарантійний строк якості закінчених робіт та експлуатації об’єкта становить п’ять років. Термін виконання робіт з реставрації концертного залу — 30 червня 2021 року. Графік фінансування за рахунок грантових коштів: 15 тис. гривень у 2019 році, 3 млн 880 тис. гривень — у 2020 році і 2 млн 888 тис. гривень — у 2021 році, інформують “Вікна”.

Однак після розгляду документів учасників тендеру їхні пропозиції відхилили як такі, що не відповідають вимогам до тендерної документації, а самі торги були визнані такими, що не відбулися.

21 січня управління культури оголосило повторний тендер на реставрацію концертного залу. Заявлена вартість робіт така ж — 6 млн 783 тис. гривень. А от у проєкті договору з переможцем торгів відбулися деякі зміни.

Зокрема, гарантійний термін якості закінчених робіт та експлуатації об’єкта зменшили до трьох років. Графік фінансування за рахунок грантових коштів: до 1,3 млн гривень у поточному році (за умови надходження коштів від грантодавця, а сума може змінюватися), решту — в наступному році. Також цього разу в проєкті договору деталізовано графік виконання робіт, за яким основні будівельні роботи мають бути завершені до кінця поточного року. На наступний рік залишать лише дрібні роботи (наприклад, монтаж світильників, вимикачів, сантехніки тощо). Завершити всі роботи з реконструкції концертного залу планують до 1 лютого 2021 року.

Аукціон відбудеться 7 лютого.

До теми: у Франківськ зайшов новий іноземний інвестор

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!