У Калуші оштрафували пенсіонера, який мотикою побив бабусю

 • Суд притягнув до відповідальності пенсіонера, який мотикою відлупцював бабусю.

  Калуський міськрайонний суд завершив розгляд кримінальної справи про обвинувачення 76-річного чоловіка, який умисно заподіяв легкі тілесні ушкодження бабусі, пише “Галицький кореспондент“.

  Згідно з матеріалами справи, чоловік перебував в місті Калуш на дачному масиві. Там на ґрунті раптово виниклих особистих неприязних відносин вступив у словесний конфлікт з потерпілою.

  Через словесну суперечку пенсіонер умисно завдав удару дерев’яною частиною мотики по обличчю потерпілої.

  Внаслідок умисних протиправних дій обвинуваченого потерпілій спричинив тілесні ушкодження у вигляді забійної рани брови, синця верхньої та нижньої повіки ока.

  Обвинувачений у судовому засіданні пояснював, що вирішив пересадити квіти та, взявши з собою сапу та лопату, направився в ліс набрати ґрунту, де зустрів потерпілу, яка поверталася з лісу.

  “Повернувшись, він побачив, що потерпіла пішла до нього на дачу, а тому він пішов за нею, щоб подивитись, що вона буде робити. Бабуся йому відповіла, що дивиться на малину. Він підійшов до потерпілої ззаду на відстань 2 м і сказав їй, що нема на що тут дивитися. Після чого потерпіла розвернулася та вдарила його в щоку. Від цього він відійшов на пару кроків назад, а тоді вона знову хотіла на нього напасти. Тому, він, щоб захисти себе, вдарив її мотикою і попав у брову. Він не збирався битися, а тільки хотів захистити себе”, – йдеться в матеріалах суду.

  Потерпіла у суді пояснила, що того дня приїхала з внуком складати сіно. Онук складав сіно, а вона пішла до лісу подивитися, чи є гриби. По дорозі зустріла обвинуваченого, який йшов з сапою та відром до лісу. Оскільки вона обіцяла онуку швидко повернутися, то зрізала кут через територію чужої дачі, яка була недоглянута, закинута та знаходилася за 3-4 метри від дачі обвинуваченого. 

 • У цей момент вона почула голос, який кричав їй, що вона тут робить і нащо їй малина. Обернувшись назад, вона побачила обвинуваченого з піднятою сапою. Вона встигла лише крикнути і отримала удар, від якого в неї злетіли на землю окуляри. Поки вона шукала окуляри в траві, пенсіонер втік.

  “Її крики почув онук. Коли вона вийшла на дорогу, то побачила, що біжить її внук, якого попросила викликати поліцію. Обвинувачений в цей момент стояв біля своєї хвіртки та зайшов до себе на подвір’я. Вона сказала поліції, що вийде на автобусну зупинку, де буде очікувати їх. На зупинці у неї почала крутитися голова, і вона попросила онука викликати швидку. Поліція приїхала швидше. Вони поїхали до дачі обвинуваченого, який ходив по подвір’ї. Коли поліцейський питав останнього, що сталося, він говорив, що вона на нього напала. Після того приїхала швидка, яка забрала її в лікарню, де їй зашили брову, наклавши три шви”, – йдеться в дописі.

  У результаті суд призначив покарання обвинуваченому у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

  До теми: Прикарпатець, який п’яним вдарив співмешканку, заплатить штраф

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!