Прикарпатець, який п’яним вдарив співмешканку, заплатить штраф

 • Спільне розпивання спиртних напоїв завершилося зламаним носом.

  До суду надійшов обвинувальний акт щодо чоловіка, який умисно заподіяв легке тілесне ушкодження своїй співжительці, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Калуський міськрайонний суд.

  Згідно з матеріалами справи, влітку цього року чоловік перебував у квартирі, де розпивав спиртні напої зі своєю співжителькою. Спершу між ними виник словесний конфлікт, який переріс у бійку. Чоловік умисно завдав удар рукою по обличчі та вдарив по носі.

  У результаті бійки потерпілій було завдано тілесних ушкодженнь у вигляді закритої тупої травми носа з переломом кісток носа без порушення носового дихання, які відносяться до легких тілесних ушкоджень. Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю.

  У вчиненому розкаявся та просив суворо не карати. Потерпіла просила суд чоловіка суворо не карати.

  Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов до висновку, що дії обвинуваченого слід кваліфікувати за ст.125 ч. 2 КК України, оскільки він умисно заподіяв легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

 • При призначенні покарання суд врахував ступінь тяжкості вчиненого кримінального правопорушення, особу винного та обставини, що пом’якшують і обтяжують покарання, а також думку потерпілої й позицію прокурора. Як наслідок, суд призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 грн.

  До теми: У Калуші студент не відпрацьовував на громадських роботах і отримав місяць арешту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!