У Калуші планують зберегти безкоштовне харчування для учнів молодших класів

 • На офіційному сайті Калуської міської ради оприлюднили проєкт рішення виконавчого комітету “Про безкоштовне харчування окремих категорій учнів закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади в ІІ семестрі 2020-2021”.

  Вартість безкоштовних сніданків для 3 758 учнів 1-4-х класів Калуської ОТГ становитиме понад 5 млн гривень на семестр.

  Згідно з документом, категорії дітей, яких забезпечуватимуть безкоштовними сніданками коштом міського бюджету не змінюється. Крім того, зростає вартість харчування для школярів молодших класів, інформують “Вікна”.

  Так, пропонується встановити на другий семестр поточного навчального року (з 11 січня по 4 червня, загалом на 96 навчальних днів) вартість безкоштовних сніданків для 3 758 учнів 1-4-х класів закладів загальної середньої освіти Калуської міської територіальної громади у розмірі 14 гривень на день. Це становить понад 52,6 тис. гривень на день або понад 5 млн гривень — на семестр.

  Нагадаємо, в першому семестрі поточного навчального року вартість безкоштовних сніданків для учнів молодшої школи становила 12 гривень, а їхня загальна кількість була меншою (з нового року додаються заклади освіти на території ще дев’яти сіл Калуської громади) — 3 237 учнів.

  У другому семестрі в закладах загальної середньої освіти Калуської громади навчатимуться 79 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Минулого семестру їх було менше — 66. Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пропонують забезпечити безкоштовними сніданками на 22 гривні на день — вартість проти попереднього семестру не змінилася. Потреба у коштах становить близько 167 тис. гривень на семестр.

  Усі інші категорії школярів будуть забезпечені безкоштовними сніданками з розрахунку 18 гривень на день – також на рівні попереднього семестру. А саме: 513 дітей із малозабезпечених сімей (у попередньому семестрі їх було 415), 23 дітей із сімей внутрішньо переселених громадян зі сходу України та АР Крим (минулого семестру їх було 22), 259 дітей із сімей, батьки яких мають статус учасника АТО/ООС (минулого семестру їх було 235) та для 11 дітей із особливими освітніми потребами, які навчаються у двох спеціальних класах Калуської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 (минулого семестру у спеціальних класах цієї школи навчалися 13 дітей).

  Читайте також: Юний калушанин отримав премію “Teen Awards 2020”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!