У Калуші пригощали піцою, яку привезли благодійники із Шотландії

 • Представники благодійного фонду «Siobhans Trust» із Шотландії забезпечують харчуванням вимушено переміщених осіб. Вчора, 9 червня, вони пригощали перехожих у Калуші піцою, подолавши тисячі кілометрів, повідомляє Калуська міська рада. 

  “Довгий час представників зазначеної організації не пропускали через кордон і вони роздавали їжу на пункті пропуску. Зараз два автомобілі, оснащені мобільними кухарськими печами та усім необхідним приладдям для виготовлення піци, мандрують Україною”, – йдеться у повідомленні.

  Вони приїхали на Прикарпатті разом із представниками Ukrainian Education Platform. Вчора ця організація відвідала міську раду, аби продовжувати вирішувати питання щодо облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб.

  Створивши благодійний фонд «Move Ukraine», волонтери шукають ресурси для забезпечення житлом в Україні до 20 тис. осіб, які постраждали від війни.

  В подальшому два благодійні фонди, як партнери, планують, створивши нові помешкання для переселенців, забезпечити їх і харчуванням.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, в Івано-Франківську шукають охочих допомогти плести кікімори.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!