У Болехові майже 6 мільйонів гривень «дорожнього фонду» спрямували на ЗСУ

 • У Болехівській міській громаді на Івано-Франківщині 5,9 млн грн з бюджету, передбачених на ремонт доріг комунальної власності, перенаправили на ЗСУ.

  У зв’язку з цим у 2023 році у Болехівській громаді не проводитимуть ремонт комунальних доріг та вулиць за кошти міського бюджету.

  Таке рішення депутати Болехівської міської ради ухвалили 17 липня 2023 року на позачерговому пленарному засіданні 33-ї сесії Болехівської міської ради.

  5,9 млн гривень попередньо на засіданні голів депутатських фракцій розподілили на ремонт доріг комунальної власності громади, спрямували на міську Програму підтримки Збройних сил України на 2023 рік. Зміни до міського бюджету депутатський корпус ухвалив за пропозицією депутатки міської ради Тетяни Ориник, враховуючи думку громадськості.

  Також обранці внесли зміни до бюджету Болехівської міської територіальної громади на виконання доручення голови Івано-Франківської ОВА про виділення субвенції для надання допомоги на відновлення житлових будинків у селі Давидів Брід Великоолександрівської селищної громади Бериславського району Херсонської області, з резервного фонду міського бюджету виділено 100 тис. гривень для надання цільової субвенції.

 • До теми: Коломийська громада за час війни закупила сотню дронів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!