У Калуші влада вирішує, чи запускати шосту котельню

 • Роботи, які минулого тижня вели на котельні на вул. Винниченка, зокрема, запуск докового циркуляційного насоса, проблеми з теплопостачанням у багатоквартирних житлових будинках на вул. Сівецькій і Каракая не вирішили.

  Як повідомив 15 листопада на оперативній нараді у міськвиконкомі директор комунального підприємства «Калуська енергетична Компанія» Петро Шевчук, крайні будинки на цих вулицях не догрівають, оскільки є проблеми з циркуляцією. За його словами, можливий варіант вирішення проблеми — запуск у роботу котельні на вул. Сівецькій, інформують “Вікна”.

  Для цього потрібно вирішити питання підключення котельні до газопостачання та укласти договір розподілу природного газу. За оцінкою Петра Шевчука, це займе три дні, плюс потрібне додаткове фінансування. Мінус такого сценарію — великі збитки від роботи котельні, які попередньо перевищать 3 млн гривень. Опалюватися від цієї котельні будуть всього 127 квартир.

  Нагадаємо, минулого тижня повідомляли, що на вул. Сівецькій є будинки, де на стояку є одна квартира з центральним опаленням. Система розбалансована, тож витрати на те, щоб подати теплоносій, — колосальні.

  Як повідомив Калуський міський голова Андрій Найда, до кінця дня 15 листопада комунальники мають чітко прорахувати витрати на запуск котельні на вул. Сівецькій та повідомити мешканців про прийняте рішення. Альтернативний варіант — калушанам можуть запропонувати перейти на індивідуальне опалення. 

 • Це коштуватиме бюджету 1,2-1,3 млн гривень — значно менші витрати, ніж, за словами міського голови, шалені збитки від роботи котельні. Тож зараз питання централізованого теплопостачання будинків на вул. Сівецькій — відкрите.

  Читайте також: На Лімниці хочуть збудувати водозабір для водопостачання чотирьох громад

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!