На Лімниці хочуть збудувати водозабір для водопостачання чотирьох громад

 • За участі голови облдержадміністрації Світлани Онищук, народних депутатів Олени Вінтоняк та Ігоря Фріса, а також Галицького міського голови Олега Кантора та міського голови Бурштина Василя Андріїшина відбулася робоча зустріч з обговорення проєкту побудови центральної мережі водопостачання з водозабором із річки Лімниці.

  На жаль, зараз екологічний стан поверхневих та частини підземних джерел питної води в деяких населених пунктах є незадовільним. Зокрема, в містах Галичі та Бурштині відзначають також зношеність та поганий стан основних фондів систем питного водопостачання та водовідведення, пишуть “Вікна”.

  Проблема є нагальною, оскільки в частині громад району вода взагалі пропадає з криниць.

  Будівництво централізованої мережі водопостачання для чотирьох громад нашої області якісно поліпшить життя населення, які користуються цією водою щодня, споживають її як питну та використовують у технічних процесах.

  Проєкт охоплює понад 40 000 мешканців чотирьох територіальних громад, а це — Галицька, Бурштинська, Дубівецька та Більшівцівська територіальні громади.

  На цей час вже розробили техніко-економічне обґрунтування на виготовлення проєктно-кошторисної документації. 

 • Планується створення робочої групи, яка працюватиме над наступними кроками реалізації проєкту для усунення проблем водопостачання та забезпечення мешканців громад якісною питною водою.

  Нагадаємо, водолази обстежили дно річки поблизу табору “Лімниця”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!