У Калуській поліклініці скоротили близько 50 працівників

 • Нещодавно виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив фінансовий план комунального некомерційного підприємства “Калуський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” на 2022 рік.

  Фінансовий план на 2022 рік передбачає суттєве збільшення доходів, а також збільшення зарплат працівників, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  За фінансовим планом у минулому році у міському центрі було 493 працівники, з яких 127,5 — посади лікарів. Стільки ж планується у поточному році.

  Як повідомив на засіданні виконкому керівник медичного підприємства Михайло Гаврилишин, зараз тут відбулося скорочення і вже є 432 працівники.

  Зокрема, за його словами, через впровадження сервісної служби по установі звільнено 23 молодші медичні працівники, аналогічно — по ФАПах і амбулаторіях. Скорочення працівників (не виключено, що не останнє. — Авт.) пов’язане з пошуком внутрішніх резервів для забезпечення фінансової стійкості підприємства, — пояснив Михайло Гаврилишин.

  Проте зарплати у міському центрі первинної медико-санітарної допомоги є найвищими з-поміж інших закладів охорони здоров’я Калуської громади і з 2020 року вони зростають. Причому — в усіх категорій працівників.

 • Середньомісячні витрати на оплату праці керівника міського центру у 2022 році складуть 52,8 тис. гривень (у 2021 році — 45,3 тис. гривень), його заступників — 48,9 тис. гривень (торік — 48,9 тис. гривень), лікарів — 22,6 тис. гривень (торік — 12,5 тис. гривень), середнього медичного персоналу — 13,4 тис. гривень (торік – 8,4 тис. гривень), молодшого медичного персоналу — 8,5 тис. гривень (торік – 6,2 тис. гривень), адміністративно-управлінського персоналу – 21,6 тис. гривень (торік — 11,4 тис. гривень) й іншого персоналу — 10,8 тис. гривень (торік — 7,1 тис. гривень).

  Нагадаємо, у Калуші через ажіотаж за день продали майже 15 тонн солі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!