У Марокко жінка народила відразу дев’ять дітей, хоча чекала на сімох

 • Мешканка Малі дуже зраділа своїй вагітності, поки не дізналася, що чекає на сімох малюків. Однак похід на УЗД був ще не великим подивом, у порівнянні з днем пологів.

  25-річна Халима Сіссе прийшла на прийом до гінеколога і той відразу шокував її, що вона носить під серцем одразу кількох малюків. Лікарі стали турбуватися про здоров’я мами та дітей, оскільки багатоплідна вагітність часто проходить з ускладненнями і частина немовлят не виживає, повідомляє “Апостроф”

  Тоді тимчасовий лідер країни Ба Ндау розпорядився відправити породіллю до Марокко, де вона благополучно народила шляхом кесаревого розтину. Однак число новонароджених стало сюрпризом навіть для лікарів: замість сімох дітей Халима народила дев’ятьох – п’ять дівчаток та чотирьох хлопчиків.

  “Мати та діти поки почуваються добре. Вони повинні повернутися додому в Малі вже через кілька тижнів”, – розповіла міністр охорони здоров’я Малі Фанта Сиби та додала, що про це їй повідомив малійскій лікар, який супроводжував Халіму Сіссе у Марокко.

  А поки мати знаходиться у лікарні, де приходить до тями, тато діточок купує додатковий одяг та меблі для ще двох малюків, яких на УЗД лікарі не побачили.

  Нагадаємо, у Яремче вперше за два роки народилася двійня

 •  

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!